Jeśli chodzi o loki to sytuacja u pań wygląda tak, że te panie, które mają proste włosy chcą mieć piękne loki. Natomiast te, które mają, na co dzień włosy kręcone chcą mieć proste. Tak to właśnie wygląda, dlatego jeśli któraś z kobiet chce mieć loki, bo jej włosy nie chcą się naturalnie kręcić to nie pozostaje nic innego jak zacząć szukać bezpiecznej i jednocześnie skutecznej metody.

Skuteczne metody robienia loków

Jeśli myślimy o lokach to na pewno na myśl przychodzi nam lokówka. Dzisiaj mamy lokówki o wiele lepszej, jakości niż dawniej. Każda osoba, która korzystała dawniej z takiej lokówki wie, że w łatwy sposób można włosy zniszczyć. Dzisiaj nawet do takich włosów, które są podgrzewane mamy specjalne szampony, a zatem na pewno jest nam łatwiej. Jeśli chodzi o robienie loków przy pomocy lokówki. W sprzedaży znajdziemy różne modele lokówek, dlatego trzeba je przejrzeć i wtedy będziemy wiedzieć, co nam się przyda, a co nie.

Starajmy się lokówki nie używać zbyt często, bo nawet, jeśli włosy zabezpieczamy specjalnym płynem to jednak wysoka temperatura wysusza i niszczy strukturę włosa. Raz na jakiś czas nam nie zaszkodzi. Można również do loków wybrać prostownicę, ale zasada działania jest tutaj podobna i trzeba uważać, co się robi żeby włosów nie zniszczyć. Pasmo włosów trzeba będzie nawinąć na metalowy śrubokręt, a potem nagrzewać prostownicą.

Można zastosować również metodę znaną mamą i babcią, czyli papiloty. To rozwiązanie jest bardzo dobre, ale trzeba będzie się trochę napracować żeby efekt był naprawdę bardzo dobry. Jedno jest pewne, że taka metoda nie będzie niszczyła naszych włosów jak w przypadku dwóch poprzednich metod. Wystarczy lekko podsuszyć włosy i można kręcić papiloty. Dzisiaj nie trzeba ich robić samemu, bo są w sprzedaży gotowe. Można mieć dzięki temu różnej wielkości loki, które dopasujemy do swoich potrzeb.

blondynka w lokach

Inne metody

Kolejna znana nam metoda od mamy i babci to wałki. Mamy tak bardzo duży wybór różnego rodzaju wałków żeby można było dopasować dokładnie to, co jest nam potrzebne. Efekt, który uzyskamy będzie jednolity, czyli będą te loki bardziej równe, nawet takie same, a zatem trzeba będzie się takiej metodzie przyjrzeć. Odradza się zakładanie wałków i spanie w nich, bo obudzimy się z bólem głowy. Nie można sobie na to pozwolić.

Jeśli nie chcemy podgrzewać włosów lokówką czy prostownicą to wałki wydają się być bardzo dobrą metodą, która przyniesie bardzo dobre efekty. Jeśli chcemy nieco przyspieszyć uzyskanie bardzo dobrych efektów to konieczne będzie podsuszanie suszarką. Nie za mocno, ale trochę na pewno się przyda i szybciej powstaną na naszej głowie loki, o których przez cały czas marzymy.

Jeśli chcemy mieć loki to trzeba będzie się trochę napracować, ale naprawdę warto. Mężczyźni kochają kobiety w kręconych włosach, dlatego trzeba będzie coś wymyślić. Jeśli mamy imprezę czy to firmową czy nawet wesele to zamiast pójść do fryzjera można w domu zrobić sobie fryzurę o wiele ładniejszą i praktycznie za darmo. Nie wliczając kosmetyków, czasu i trochę prądu.

Bardzo modna fryzura

Loki są zawsze w modzie, a tym bardziej, jeśli będziemy mogli zastosować jakiś super kolor na swojej głowie. Nie musimy mieć włosów kręconych przez cały czas, bo to my nam się znudziło, ale raz na jakiś czas, podczas jakieś wyjątkowe okazji na pewno warto będzie na takie rozwiązanie postawić. Wiele zyskamy do swojego wyglądu, dlatego trzeba przejrzeć różne rozwiązania, które można będzie zastosować na naszej głowie, a wtedy wybierzemy coś najlepszego. Jest jeszcze jedna metoda, która przynosi bardzo dobre efekty, a mianowicie wizyta i dobrego fryzjera.

loki

Wtedy będziemy mogły czuć się bezpieczne, bo wiemy, że taka osoba zadba o to żebyśmy wyglądały bardzo dobrze. Loki to nasze marzenie? Nie pozostaje nam nic innego jak umówić się na wizytę w salonie fryzjerskim gdzie dowiemy się ile ma nas to kosztować i ile czasu na to trzeba będzie poświecić. Im ładniej będziemy wyglądały tym lepiej dla nas, a zatem warto zaryzykować. Jeśli nie będzie nam się to podobało to nic złego się nie stanie i na drugi dzień wszystko wróci do normy.

Najważniejszy dla nas jest efekt końcowy i za niego płacimy. Czasami nie uda nam się uzyskać tego, co widzimy na zdjęciach albo ma nasza ulubiona aktorka. Na pewno warto próbować, warto eksperymentować, bo przecież wygląd ma bardzo duże znaczenie. Trzeba postarać się wybrać taką metodę robienia loków, która jest skuteczna, ale jednocześnie bardzo bezpieczna. Nasze włosy przecież nie mogą się zniszczyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here