Kobiety bardzo lubią być adorowane przez mężczyzn, ale wolą, kiedy ten robi to delikatnie i subtelnie. Wtedy jest to najbardziej podniecające. Czasem jednak kobiety nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że facet się nią interesuje, po prostu tego nie widzi. Może więc warto napisać kilka słów o tym, jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą. Oczywiście w dużej mierze zależy to od okoliczności, w której się znajdujemy. Bo taka sytuacja może być zarówno w aptece podczas stania w kolejce, albo na spacerze z psem, czy w autobusie.

Naprawdę takich miejsc jest nieskończenie wiele

Przede wszystkim mężczyzna się za bardzo nie czai. Nie chowa się gdzieś, nie obserwuje po cichu, tylko patrzy tobie w oczy, mimo tego, że może tego z początku nie widzisz, albo nie chcesz zauważyć, bo się boisz nowej znajomości. To podstawowy błąd, no ale skupmy się na tym, co robi facet, który zaczyna interesować się kobietą. Oprócz tego, że zaczyna ją obserwować, zachowuje się w taki sposób, jakby chciał za chwilę podejść do nas, czyli zaczyna się trochę wiercić, jest bardzo ożywiony. Uśmiecha się do nas, a my w tym momencie powinnyśmy odpowiedzieć mu tym samym.

młoda para

Obojętność z naszej strony nie jest dobrym wyjściem, bo jeżeli facet się nami zaczyna interesować, to powinnyśmy się z tego bardzo cieszyć i być dumne. No bo ile mamy takich sytuacji, jak ta? Oczywiście jeżeli widzimy, ze facet zupełnie nie jest w naszym guście, albo co gorsza zauważyłyśmy na jego palcu obrączkę, to możemy sobie już darować uśmiechy i czekać na rozwój sytuacji, bo nie warto w coś takiego brnąć. Również dajmy sobie spokój, kiedy widzimy, że jest bardzo niechlujnie ubrany, czyli na przykład ma skarpetki i do tego jakieś podstarzałe sandały.

Po co nam facet, który zupełnie nie ma gustu, a w dodatku o siebie nie dba? Nie tego chyba szukamy. Tak więc takim panom, którzy są nami zainteresowani dziękujemy. To może się nam zdarzyć, ale może być też tak, że będzie nas obserwować bardzo przystojny i fajny facet. Wtedy możemy być bardziej kreatywne i bezpośrednie, , czyli odwzajemniamy uśmiech, patrzymy się mu w oczy. I nie uciekamy w momencie, kiedy do nas podchodzi, nie odmawiamy też, kiedy chce nas zaprosić na kawę. Nic przecież nie tracimy, a możemy zyskać fajna znajomość, która może przerodzić się w związek.

No a jak zauważyć zainteresowanie nami, kiedy pracuje z nami dużo mężczyzn? Traktujemy ich jak dobrych kumpli często zapominając, że może wśród nich znajduje się ten jedyny, tylko my nie widzimy z jego strony zainteresowania. A czy naprawdę nie potrafimy dostrzec tego, że nasz kolega, który z nami pracuje często pyta nas, czy nie napiłybyśmy się porannej kawy? A może proponuje lancz w pobliskiej firmowej stołówce? Co więcej, czy od czasu do czasu go nam przychodzi gdy widzi, że jesteśmy bardzo zapracowane?

Albo wysyła nam maila z uśmieszkami, chociaż siedzi obok nas? To wszystko dla nas oznacza po prostu sympatię do naszej osoby, ale on próbuje zwrócić na siebie naszą uwagę. Jest nami zainteresowany i chciałby być zauważony. Chce czegoś więcej, niż tylko przyjaźń, ale zacząć chce bardzo delikatnie – czyli nie proponuje od razu nam kolacji przy świecach i romantycznym spacerze, czy też wyjścia do kina na komedię o miłości. Chce wyczuć naszą intencję, nasze chęci – ale my musimy zauważyć to, że jego zachowanie nie wiąże się tylko z koleżeńskiej pomocy.

To coś więcej i chce przez swoje zachowanie to nam pokazać

zainteresowanie kobietą

Więc jeżeli widzimy, że mężczyzna robi te wszystkie rzeczy, to pomyślmy, w jaki sposób można by mu pomóc rozwinąć tą naszą znajomość. Powinno nas to bardzo cieszyć, że jest ktoś, kto się nami interesuje i nam to na swój sposób pokazuje. Nam to jak najbardziej odpowiada, bo przecież, jak pisałam na początku, kobiety bardzo lubią, jak mężczyzna okazuje im zainteresowanie.

A jeżeli nam wpadnie w oko jakiś przystojniak i chciałybyśmy sprawdzić, czy jest nami zainteresowany? W jaki sposób to sprawdzić? W zasadzie bardzo prosto. W momencie, kiedy zaczynamy z nim rozmawiać, musimy obserwować, czy słuchając nas patrzy się w oczy, czy słucha, czy zadaje pytania o nas – o nasze zainteresowania, pracę, o to, w jaki sposób spędzamy czas wolny.

Jak to wszystko usłyszymy, możemy być spokojne, ponieważ gdyby nie był nas ciekawy, nie drążyłby tematu, tylko grzecznie podziękował i poszedł. A w przypadku, kiedy zaczyna się układać rozmowa, kiedy widzimy że jego wzrok nie ucieka, a on swoim ciałem delikatnie i mimowolnie przybliża się do naszego – śmiało można stwierdzić, że mu się podobamy.

[Głosów:122    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here