Teraz mamy bardzo bogatą ofertę i bardzo dużo sklepów oferuje nam cienie do oczu. Czasami ciężko jest się nam zdecydowanie które z nich to tak naprawdę bardzo dobre palety cieni. O czym świadczy to, że dobre palety cieni są naprawdę dobre?

Po pierwsze dobre palety cieni mają mocną i idealną pigmentację.

Już po delikatnym dotknięciu i przejechaniu np. palcem czy pacynką do cieni po danym kolorze zostaje on na aplikatorze. Kolor jest mocno nasycony i intensywny i łatwo się aplikuje. Dobra pigmentacja ułatwia nam aplikację cieni na powiece. Już delikatny makijaż ładne wydobywa kolor z danego cienia i jest widoczny. Nie trzeba mocno nimi malować, wystarczy delikatnie i wszystko szybko jest widoczne na powiece. I tak jak na przykład mamy w palecie mocny kolor kobaltowy to na powiece również będzie miał on mocny kolor, a nie np. będzie jasnobłękitny czy praktycznie niezauważalny.

Dobre palety cieni nie podrażniają i nie uczulają naszych oczu ani skóry. Pamiętajcie, że jest to bardzo ważne i istotne. Poprzez uczulenia czy podrażnienia możecie mieć nawet zapalenie oczu, co jest bardzo niebezpieczne i ciężkie do wyleczenia. Nie powinniście po ich aplikacji czuć pieczenia, swędzenia czy podrażnienia. Wasze oczy nie mają prawa łzawić ani szczypać. Dobre palety cieni się antyalergiczne i bardzo delikatne. Pamiętajcie, że okolice oczu są bardzo delikatne i bardzo łatwo i szybko można je niepotrzebnie podrażnić co może szybko wywołać Wasz niepokój. Jeśli czujecie, że coś jest nie tak, szczypie bądź boli, to od razu zmyjcie cienie delikatnym preparatem do demakijażu. Jednak jeśli kupicie dobre palety cieni, to taki problem na pewno się u Was nie pokażę.

Dobre palety cieni mocno trzymają się naszej powieki i nie obsypują się na dół ani nie odbijają na górnej powiece, pod linią brwi. Cienie nie powinny się obsypywać, a nie wpadać do Waszych oczu, bo wtedy również mogą je niepotrzebnie podrażnić.
Dobre palety cieni są bardzo trwałe. Wykonując nimi Wasz makijaż, będziecie mogły się z niego cieszyć bardzo długo, ponieważ cały czas jest on na swoim miejscu i jest tak samo intensywny, jak był na samym początku. Jeśli na przykład wybieracie się na imprezę weselną, to możecie mieć pewność, że po powrocie z niej Wasz makijaż cały czas będzie na swoim miejscu i będzie się ładnie prezentował. Praktycznie tak samo, jak na początku.
Dlatego też warto kupić dobre palety cieni i cieszyć się z ich zalet. Wad tutaj nie ma żadnych! Na pewno będziecie bardzo z nich zadowoleni i pewni, że wszystko jest z nimi dobrze i sobie nie szkodzicie

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here