Wypadanie włosów dla nikogo nie jest niczym przyjemnym. Nawet, jeśli specjalnie nie zwracamy uwagi na regularne ubytki niewielkich ilości włosów, o tyle już łysienie w poszczególnych miejscach z pewnością może stanowić dla nas problem. Co zrobić w momencie, kiedy dostępne preparaty zawodzą i nie można odwrócić tego procesu w żaden sposób?

Konsultacja u trychologa

Konsultacja u trychologa pozwoli nam znaleźć przyczynę wypadania włosów, a dodatkowo dowiemy się, jakie są specjalistyczne metody radzenia sobie z tym problemem. O ile ciężko jest zapobiegać działaniu hormonów lub też zmienić nasze geny, możemy zainteresować się takim zabiegiem jak chociażby przeszczep włosów fue. Warto zauważyć, że metoda jest przeszczepem, który jest wykonywany ręcznie, bez użycia skalpela. Dlatego też przeszczep włosów FUE nie jest metodą inwazyjną, ani też nie wiąże się z ryzykiem, nie wymaga też od pacjenta żadnego okresu rekonwalescencji. Warto wiedzieć o tym, że przeszczep włosów FUE cena jest zazwyczaj dostosowana do tego, jak ten zabieg jest czasochłonny. Polega on na ręcznym pobieraniu pojedynczych cebulek włosowych oraz wszczepianiu ich w miejsca, w którym pojawiło się łysienie.

Przeszczep włosów efekty

Aby w ogóle możliwe było wykonanie tego zabiegu, niezbędne są jednak rodzime włosy pacjenta. Zazwyczaj jednak jest tak, że proces łysienia obejmuje pewne partie głowy, a w innych rosną włosy, które z powodzeniem można wykorzystać do przeszczepu. Przeszczep włosów FUE cena zależy od kliniki w jakiej będziemy go wykonywać oraz od tego, jak ma być rozległy. Niestety, jeśli pacjent nie dysponuje wystarczającą ilością swoich własnych włosów do przeszczepu w innych partiach- nie będzie on możliwy do wykonania.

Dlaczego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?

To właśnie przeszczep włosów efekty sprawiają, że wiele osób decyduje się właśnie na tego rodzaju zabiegi. Wysoka efektywność połączona z szybkością przeprowadzania zabiegu sprawia, że pacjenci są zachęceni możliwością szybkiego poradzenia sobie z problemem. Bez wątpienia, nie ma skuteczniejszej metody od przeszczepiania włosów FUE, czyli ręcznego przenoszenia cebulek włosowych w pożądane miejsce. Więcej o tego typu zabiegach z pewnością dowiemy się podczas konsultacji ze specjalistą- trychologiem, który doradzi nam, czy w naszym przypadku zabieg można będzie wykonać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here