Decyzja o tym, jaki wybrać kolor włosów musi być dobrze przemyślana. Wiele z nas nie myśli o tym i kierujemy się chwilą szaleństwa, dlatego budzimy się z kolorowymi włosami na głowie i nie wiemy jak pójść do pracy. Starsze panie, które przesadzają z wyborem koloru mają na głowie odcienie fioletu. Wygląda to strasznie, ale im to akurat nie przeszkadza. Wydaje im się, że są modne, a przecież nie o to w tym chodzi. Jeśli wybieramy kolor włosów to trzeba wybierać podobne odcienie, co mamy na głowie.

Wtedy nie będzie dla nas szokiem, jeśli się zobaczymy w lustrze po farbowaniu. Inne osoby, które znamy i z którymi przebywamy również nie będą zszokowane, że zrobiłyśmy tak dużą zmianę. Panów to również dotyczy. Jeśli mamy dużo siwych włosów i nagle przefarbujemy je na czarne to nie będziemy za dobrze wyglądać. Farba powinna pasować do naszego koloru skóry. Niektóre kobiety, które często chodzą do solarium mają kolor skóry wpadający w rudy, do tego farbują sobie włosy na rudo i efekt końcowy nie jest ciekawy. Od razu taka osoba rzuca się na oczy, kiedy koło niej przechodzimy. Wszystko ma być dokładnie wybrane, ma pasować do naszego typu urody, a wtedy nie będziemy tak widoczne na ulicy.

Oczywiście, jeśli któraś z nas to chce to może zrobić sobie jaskrawy zielony kolor i wtedy ma gwarancje, że każda się za nią obejrzy. Młode dziewczyny czasami lubią w ten sposób szokować, dlatego mogą wybrać sobie to, co uważają za słuszne. Życie jest krótkie i czasami trzeba zrobić coś szalonego, coś, na co normalnie byśmy się nie zdecydowały. Kolor włosów jak najbardziej do tego opisu będzie pasował.

Nasz nowy kolor włosów

Kolor skóry i jej odcień mają znaczenie przy wyborze koloru włosów, ale to nie wszystko, bo jeszcze trzeba będzie brać pod uwagę kolor oczu. Niebieskookie panie najczęściej wybierają blond, bo wtedy są w stanie podkreślić swoją urodę. Można to zrobić, ale trzeba uważać żeby nie przesadzić i wybierać jedynie chłodne odcienie. Przy brązowych oczach idealnym dla nas kolorem będzie odcień brązu.

Mamy kasztanowy, brązowy, beżowy i wiele, wiele innych, co oznacza, że na pewno dla siebie coś znajdziemy. Nie jest łatwo znaleźć kolor farby, która idealnie do nas pasuje, a tym bardziej, jeśli tak wiele szczegółów trzeba będzie wziąć pod uwagę. To oznacza, że musimy pójść do fryzjera i niech on nam pomoże. My nie musimy się wtedy na tym znać, bo przecież jesteśmy u kogoś profesjonalnego, kto jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda i nasza głowa na pewno dobrze na tym wyjdzie.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here