Fryzurę, którą wybieramy dobieramy nie tylko pod względem tego, co nam się podoba. Problem polega na tym, że fryzura nam się podoba, ale my nie musimy w niej dobrze wyglądać. Nie robimy czegoś na siłę, dlatego trzeba będzie zastanowić się czy tak fryzura jest dla nas odpowiednia czy nie. Wiele z nas popełnia właśnie taki błąd, że stosujemy coś nie dla nas i dziwmy się, że nie wyglądamy w tym później dobrze. Kształt twarzy ma ogromne znaczenie i to trzeba dokładnie sprawdzać. Mając okrągłe rysy twarzy dobrym pomysłem będzie zastosowanie właśnie takich kręconych włosów. Z tym, że nie przesadzajmy z ich dużą ilością a tym bardziej z długością.

Nie powinny dochodzić dalej niż do ust, dlatego trzeba będzie powiedzieć fryzjerowi, o co nam chodzi. Wtedy na pewno będziemy bardzo zadowolone, bo będziemy mógł ukryć swoje wady i pokazać swoje zalety. Przy takiej fryzurze nasza twarz zrobi się bardziej pociągła. Jeśli mamy twarz kwadratową to kręcone włosy również są dla nas. Trzeba tylko na górze zrobić tych włosów jakby więcej, a wtedy będziemy wyglądały naprawdę bardzo, ale to bardzo dobrze. Nasze włosy muszą być do nas dopasowane pod względem długości, ale również pod względem koloru.

Tutaj trzeba dać szanse fryzjerce żeby mogła się popisać i miejmy nadzieje, że wybierze dla nas dokładnie takie włosy, jakie nam pasują. Jeśli nie to zawsze można będzie włosy przefarbować. Przy twarzy prostokątnej takie włosy też się nadają. Nie można ich tylko za mocno kręcić, delikatnie pofalowanie jak najbardziej jest wskazane i trzeba na coś takiego postawić. Wtedy będziemy wyglądały bardzo dobrze, będziemy się podobały sobie i innym. Cel zostanie w stu procentach osiągnięty.

Włosy kręcone

Na tych wszystkich przykładach widać, że jeśli tylko chcemy mieć włosy kręcone to dopasujemy je w łatwy sposób do kształtu swojej głowy. Różnica polega tylko na tym, że raz będą to włosy dłuższe, a raz krótsze i trzeba wiedzieć, kiedy i jakie zastosować, a wtedy wszystko będzie dokładnie tak jak należy. Ładny kolor, ładna fryzura i od razu czujemy się bardzo dobrze i wiemy, że dokonałyśmy właściwego wyboru.

Jeśli chcemy całkowicie odmienić swój wizerunek to takie rozwiązanie jak kręcone włosy idealnie się do tego nadaje. Uzyskamy bardzo dobre efekty i będziemy inaczej postrzegane przez otoczenie. Panowie bardzo lubią kobiety z kręconymi włosami, a jeśli jeszcze będą rude to nic więcej im do szczęścia nie jest potrzebne. Ważne żebyśmy my same sobie się podobały i uzyskały zakładany przez nas efekt.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here