Urządzenia marki Apple słyną z łatwej obsługi, niezawodności, wysokiej wydajności i długiego wsparcia producenta. Dzięki temu zakup nawet kilkuletniego iPhone może być bardzo dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza jeśli nie masz jeszcze pewności czy ten unikatowy ekosystem oraz nieco inne podejście do wielu rozwiązań przypadną Ci do gustu, to idealnym rozwiązaniem może być zakup nieco starszego, używanego modelu, np. iPhone 6s. Czy to wciąż urządzenie warte uwagi?

iPhone 6s – czy ma jeszcze sens w 2021 roku?

Być może wydaje Ci się, że wydany kilka lat temu niewielkich rozmiarów telefon nie będzie miał zbyt wiele do zaoferowania. W przypadku telefonów z systemem Android byłyby to w większości całkowite słuszne obawy. Jednak Apple każde swoje urządzenie wypuszcza z taką nadwyżką wydajności, że nawet po 5 czy 7 latach od premiery działają one całkiem sprawnie i zdecydowanie poradzą sobie z większością zadań. Dlatego właśnie iPhone 6s używany pomimo tego, że można go kupić za zaledwie ułamek pierwotnej ceny, nadal jest świetnym urządzeniem,  które pozwala na korzystanie z internetu, mediów społecznościowych, robienie zdjęć czy po prostu wykonywanie połączeń głosowych. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na bezproblemową obsługę jedną ręką, co w dzisiejszych czasach jest prawdziwą rzadkością.

Na uwagę zasługuje także wygląd i wykończenie iPhone 6s – obudowa wykonana z perfekcyjnie spasowanego aluminium  wygląda doskonale również w 2021 roku, a wybrana przez Apple klasyczna stylistyka nie starzeje się tak szybko, jak modele konkurencji.

Kupno używanego iPhone może być także doskonałym sposobem na przekonanie się, czy urządzenia od Apple trafiają w Twoje potrzeby – być może to właśnie powinien być pierwszy krok przed zdecydowaniem się na droższy czy nowy smartfon, a także tablet czy komputer osobisty amerykańskiego giganta. Wiele osób przekonało się do oferowanych przez nich rozwiązań właśnie po tym, jak mogli sprawdzić działanie kilkuletniego urządzenia w praktyce.

Sięgnij po iPhone i zrozumiej fenomen Apple

Jeśli nigdy nie miałeś wcześniej urządzenia marki Apple, to właśnie nadszedł czas na wypróbowanie ich w praktyce. Wiele osób przekonuje do nich oferowane przez tę markę bezpieczeństwo – związane z kontem iCloud, a także z możliwością instalowania wyłącznie zaaprobowanych aplikacji. Urządzenia tej marki są także znacznie dłużej od konkurencji wspierane przez producenta, co widać po dostępności aktualizacji i nowych aplikacji, a także o wiele częściej poprawiane są wykryte luki bezpieczeństwa – dlatego tak wiele wpływowych i bogatych osób posługuje się telefonami od Apple.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here