Sprzedaż cieląt obejmuje też szereg innych usług, jakie wiążą się przykładowo z przewozem cielaków. Profesjonalne firmy oferują zdrowe i silne zwierzęta gospodarcze, jakie chętnie są wybierane przez rolników. Na uznanie zasługuje długoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jak wybrać cielaki mięsne? Gdzie znajdziemy szeroką ofertę? Co oferuje rynek? O czym warto wiedzieć?

Sprzedaż cieląt

Na stronie https://www.rogofarm.pl/pl/ znajdziemy szeroką ofertę, jaka dotyczy sprzedaży cieląt. Cielęta są pełne wigoru i krzepy, co wiąże się z ciągłą opieką weterynarza. Rogofarm to firma, która współpracuje z zaangażowaną kadrą. Punkty obrotu zwierzakami znajdują się na terenie województwa małopolskiego i mazowieckiego, jednak usługi są skierowane dla odbiorców z całego kraju. Specjalizacją firmy jest skup i sprzedaż detaliczna i hurtowa cieląt. Są one przeznaczane zazwyczaj do dalszego chowu. W ofercie znajdziemy cielęta HF, NCB, MM, jakie pochodzą jedynie ze sprawdzonych hodowli. Co ciekawe, cielęta odznaczają się naturalnym i szybkim przyrostem.

Cielaki mięsne

Byczki i cielaki na sprzedaż są wyselekcjonowanymi sztukami, które bazują na zdrowiu i szybkim przyroście. Ponadto, klienci skorzystają z bezpiecznego transportu do danego miejsca. Specjaliści dbają o to, aby wszystkie cielaki miały niezbędne badania weterynaryjne. Sprzedaż cieląt dotyczy jałoszek i byczków, natomiast sprzedaż byczków odbywa się pod kontrolą weterynarza. Możemy wybrać sprzedaż hurtową lub detaliczną. Z usług skorzystają duże przedsiębiorstwa i rolnicy indywidualni.

Po zakupie z pewnością chcemy zadbać o przewóz cieląt na miejsce. Na szczęście Rogofarm zapewnia przeprowadzenie osobistej selekcji zwierzaków, pod kątem potrzeb i preferencji odbiorcy. Dodatkowo fachowcy służą doradztwem podczas wyboru zwierzaków. Usługi transportowe także są mile widziane. Dzięki temu rolnik nie musi martwić się o samodzielne załatwianie transportu. Przewóz odbywa się sprawnie i z zachowaniem należytego bezpieczeństwa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here