Maska przeciwmgielna to jeden z najlepszych sposobów zapobiegania zanieczyszczeniu powietrza. Problem zanieczyszczenia powietrza pyłem PM10 czy PM2,5 nasila się, przez co coraz więcej osób decyduje się na zakup masek przeciwpyłowych.

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jaka-maske-antysmogowa-wybrac/

Gdzie kupić?

Możesz kupić maskę w prawie każdej aptece, ale cena jest zwykle wysoka. Dlatego dobrze jest znaleźć je w Internecie, ale pamiętaj, że spełniają wszystkie standardy. Dlatego zdecydujmy się na zakup maseczek w dobrej jakości sklepie internetowym. W naszym przypadku możemy polecić porównywarkę cen. Maski przeciwmgielne można również kupić na AliExpress, ale w tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na jakość tych masek. Pamiętaj, że kupując produkt w sklepie internetowym, masz prawo do zwrotu produktu bez zwrotu. Dlatego jeśli zakupiona maska ​​przeciwgazowa nie spełnia Twoich wymagań lub rozmiar jest nieprawidłowy, możesz w każdej chwili zwrócić zakupiony produkt.

Jak wybrać?

Wybór odpowiedniej maski przeciwmgielnej jest kluczową kwestią. Po pierwsze, musimy zdecydować, komu służyć i w jakim celu. Najważniejsze jest, aby dopasować maskę tak, aby była blisko twarzy. Jeśli maska ​​przecieka, nawet najlepszy filtr nie pomoże. Warto zwrócić uwagę, jakie filtry i certyfikaty posiadają nasze maski i czy można je wymienić. Przy tak dużym zanieczyszczeniu powietrza, jakim jest Kraków, bariera chroniąca nas przed szkodliwym pyłem szybko się zużyje.

Czy warto stosować maski antysmogowe?

Zdecydowanie warto skorzystać z maski przeciwmgielnej! Chodzi o nasze zdrowie. Przebywanie w powietrzu podczas smogu naraża nas na choroby układu oddechowego, nerwowego i krążenia. Dym może również uszkodzić nasze płuca. Według kalkulatora dymu mieszkanie w zanieczyszczonym mieście, takim jak Kraków, jest jak palenie 10 papierosów dziennie. I nie ma potrzeby nikomu mówić o niebezpieczeństwach związanych z papierosami. Należy jednak pamiętać, że masek antysmogowych możemy faktycznie używać o każdej porze roku. Chroni nas również przed alergenami, dymem papierosowym i kurzem.

Przeczytaj też: http://www.pustelnica.pl/jaki-termometr-wybrac/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here