Kolorowe kosmetyki nie mają zbyt dobrego wpływu na cerę, ale żadna kobieta nie jest w stanie z nich całkowicie zrezygnować. Całe szczęście można poszukać naturalniejszych alternatyw dla bardzo sztucznych i wypełnionych chemią preparatów. Jedną z nich będzie puder ryżowy, który potrafi zdziałać cuda!

Zabezpieczenie przed promieniowaniem słonecznym

Nawet latem i ciepłą wiosną kobiety nie potrafią rozstać się z makijażem – nakładają na swoje twarze grube warstwy fluidów, po czym posypują to wszystko obficie matującym pudrem, który wzmaga efekt zatkanych porów i zwiększa ryzyko nabawienia się problemów skórnych. Nie dość, że skóra nie może oddychać, to wystawiona na działanie promieni słonecznych może się przesuszać.

Ryż, wchodzący w skład niektórych pudrów kosmetycznych, posiada kilka takich składników, które doskonale zabezpieczają skórę przed działaniem promieni słonecznych. To także fantastyczny środek przeciwzapalny, łagodzący podrażnienia wynikające z opalania.

Świetlista cera w kilka sekund!

Ciągła praca, liczne obowiązki i związany z tym wszystkim stres uwidaczniają się na skórze, zwłaszcza gdy to przez nie kobiecie brakuje czasu na sen i odpoczynek. Pod oczami pojawiają się nieestetyczne ciemne worki, których czasem nawet mocny i bardzo jasny korektor nie jest w stanie w stu procentach przykryć.

Jeżeli więc nawet korektor bądź puder we fluidzie nie poradził sobie z zamaskowaniem skutków ubocznych nieprzespanej nocy, należy wytoczyć cięższe działa i sięgnąć dodatkowo po puder ryżowy. Jego jasny, niemalże biały kolor wspaniale rozświetli skórę. Oczy będą wyglądać na bardziej wypoczęte, a twarz nabierze wtedy efektownego blasku!

Perfekcyjny mat na długie godziny

Puder do twarzy musi sprostać bardzo ciężkim wyzwaniom – powinien utrzymywać się w perfekcyjnym stanie przez min. 8 godzin, aby zlikwidować konieczność wykonywania poprawek. Standardowe preparaty tego rodzaju zazwyczaj ścierają się jednak już po dwóch-trzech godzinach. Nie zapewniają też idealnego matu.

Puder ryżowy ma natomiast na tyle nietypową konsystencję, że nałożony na twarz automatycznie likwiduje cały błysk, zbierając z jej powierzchni nadmiar sebum w ciągu dnia. Idealnie sprawdzi się podczas ważniejszych wyjść.

Puder ryżowy kupisz na kosmetykizameryki.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here