Dlaczego akrylożel to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z przedłużaniem paznokci?

0
1337

Czy przedłużałaś kiedykolwiek swoją płytkę? Jeśli tak – jaką metodą? Jak powszechnie wiadomo, najczęściej wybiera się żel, akryl lub akrylożel. O ile dwa pierwsze sposoby są już dość dobrze znane – wraz ze wszystkimi swoimi zaletami i wadami – akrylożel jest chyba zdecydowanie mniej doceniany. Zupełnie niesłusznie! Jeśli mielibyśmy w jednym zdaniu scharakteryzować akrylożel jako metodę przedłużania paznokci, napisalibyśmy: to połączenie zalet żelu i akrylu, z pominięciem ich wad. Czy znaczy to, że jest produktem idealnym… ? Każda paznokciomaniaczka powinna samodzielnie przetestować tę metodę przedłużania paznokci i ocenić, czy tak jest w rzeczywistości. My już na samym początku tekstu napiszemy jedno – akrylożel pozwala na uzyskanie naprawdę fantastycznych efektów na niemal każdej płytce. Warto więc zapoznać się bliżej z jego właściwościami i na własnych paznokciach przekonać się, że jest po prostu świetny!

Dlaczego akrylożel? Zalety produktu.

Jak już wspomnieliśmy, akrylożel łączy w sobie największe zalety żelu i akrylu, co sprawia, że kochają go zarówno profesjonalistki, jak i osoby, które dopiero zaczynają “zabawę” z przedłużaniem płytki. Postanowiliśmy więc przybliżyć Ci i podsumować wszystkiego jego największe zalety, żebyś mogła samodzielnie stwierdzić, czy to produkt idealny dla Ciebie.

Maksymalna trwałość

W przeciwieństwie do żelu czy akrylu, akrylożel charakteryzuje się maksymalną przyczepnością do płytki. Jeżeli odpowiednio wykonasz cały proces przedłużania paznokci, będziesz się mogła cieszyć trwałą stylizacją przez długie tygodnie. Zależy Ci na minimalizacji ryzyka złamań czy powstawania odprysków? Wybierz akrylożel, a z pewnością tego nie pożałujesz!

Prosta aplikacja

Jedną z największych zalet akrylożelu jest brak konieczności łączenia proszku akrylowego z monomerem. Ułatwia to pracę profesjonalnej stylistce, ale i stanowi ogromny plus dla osób, którym wykonuje się zabieg przedłużania paznokci. Na łatwą i szybką aplikację akrylożelu wpływa przede wszystkim jego masa, która nie zastyga. Jeżeli nie zajmujesz się zawodowo stylizacją płytki, a chcesz spróbować przedłużania paznokci, to właśnie ta metoda będzie najprostsza i – jednocześnie – najtrwalsza.

Bezpieczeństwo stosowania

Paznokciomaniaczki często obawiają się, że w trakcie wykonywania zabiegu przedłużania płytki ich delikatne paznokcie ulegną zniszczeniu czy też wywoła on u nich reakcję alergiczną. W przypadku akrylożelu ryzyko takich “powikłań” jest niemalże zerowe. W trakcie jego stosowania nie trzeba obawiać się o nieprzyjemny zapach, towarzyszący innym metodom przedłużania płytki. Ponadto, podczas utwardzania masy w lampie, nie występuje żadne pieczenie ani uszkodzenie.

Doskonała konsystencja

Jak wskazuje sam tytuł tekstu, akrylożel to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z przedłużaniem płytki. Jego fenomenalna, gęsta konsystencja sprawia, że nie trzeba się martwić o spływanie masy na skórki i – tym samym – nieestetyczny wygląd stylizacji. Oprócz tego, niezastygający akrylożel pozwala nawet tym osobom, które nie mają jeszcze wprawy w przedłużaniu płytki, na dokładne jego nałożenie oraz nabycie cennego doświadczenia!

Nakładanie akrylożelu – “na mokro” czy “na sucho”?

Jak już kilka razy wspomnieliśmy, akrylożel charakteryzuje się bardzo prostą i szybką aplikacją. Zajmijmy się więc sposobami jego nakładania. Akrylożel można aplikować “na mokro” i “na sucho”. Czym się różnią obie te metody i która jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Przejdźmy do ich omówienia.

Aplikacja “na mokro”

Nakładanie akrylożelu tą metodą wymaga posiadania kilku niezbędnych przyrządów i specyfików – przede wszystkim plastikowego pojemnika czy też naczynia ze szła, cleanera, pędzelka do żelu oraz wacików bezpyłowych. Jak wygląda cały proces? Zacznij od nalania minimalnej ilości cleanera do pojemniczka lub naczynia. Następnie zmocz pędzelek do żelu oraz wytrzyj go delikatnie wacikiem – tak, aby nadmiar cleanera nie spowodował zapowietrzenia się masy. Zresztą specyfik ten sprawia, że akrylożel rozprowadza się bardzo szybko i całkowicie bezproblemowo.

Aplikacja “na sucho”

Niektórzy twierdzą, że metoda ta jest jeszcze prostsza niż “na mokro”. Niemal do złudzenia przypomina aplikację standardowych lakierów czy żeli. Akrylożel nakłada się w tym przypadku na suchy pędzelek, którym następnie maluje się płytkę lub formę. Jest to tak proste i szybkie, że nie powinno sprawić żadnych problemów nawet początkującej paznokciomaniaczce.

Akrylożel – prosto, szybko i bezpiecznie

Nie da się ukryć, że akrylożel to najlepsza metoda przedłużania paznokci dla kobiet, które dopiero zaczynają z nim swoją przygodę. Łączy w sobie wszystkie największe zalety stylizacji żelowej i akrylowej. Czy oznacza to, że nie posiada żadnych wad? Jedno jest pewne – akrylożel rewelacyjnie sprawdzi się na każdej płytce – nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do alergii i podrażnień. Warto go przetestować na swoich paznokciach i przekonać się o jego wyjątkowości.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here