Damski garnitur przez przez wiele lat zarezerwowany był tylko i wyłącznie dla pewnych siebie kobiet, które nie boją się wyzwań świata codziennego. Był przeznaczony dla takich kobiet, które nie bały się wyglądać trochę męsko i z pazurem. W damskim garniturze bardzo często chodziła niegdyś sama ikona mody Coco Chanel. Damskie garnitury są podbijają wyżyny szczytu i elegancji, jak je nosić, aby wyglądać sexi?

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/damski-garnitur/

Przeszłość kontra teraźniejszość

W dzisiejszych czasach damski garnitur nie wzbudza już takich kontrowersji za dawnych lat. Niegdyś sądzono, że kobieta, która go zakłada, chce wyglądać jak mężczyzna. Był on bowiem symbolem władzy i wyższości. Z ubiegiem lat, bardzo się to zmieniło.

Damski garnitur – uniwersalny na każdą okazję

Jeśli będzie to dopasowany krój, materiał oraz kolor, to możemy założyć go na każdą okazję. Klasycznym wariantem jest garnitur podobny do tego męskiego w stonowanych barwach bez żadnych dodatków. Piękno tkwi przecież w prostocie. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno na  rozmowie kwalifikacyjnej jak i na spotkaniu biznesowym. Według zasad savoir-vivre nie mają żadnych wątpliwości co do tego, że garnitur w wersji damskiej sprawdzi się podczas wielu oficjalnych spotkań.

Sportowo czy elegancko? 

Nie ma jednej reguły co do noszenia damskiego garnituru. Możemy wystylizować się zarówno na luźni i sportowo, czy też na elegancko i stylowo. Obecnie zdarza się, że na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe kobiety zakładają kombinezony czy też właśnie damskie garnitury. Coraz więcej kobiet nie boi się sięgnąć po niestandardowe rozwiązanie! Garnitur nie musi wcale wyglądać służbowo. Wiele sklepów oferuje rozwiązania takie jak garnitury np. z cekinów czy garnitury w pięknym żywym kolorze, który daleko ma do zwykłego biurowego stylu. 

Diabeł tkwi w szczegółach

Pamiętaj, że detale są bardzo istotne. Jeśli chcesz, aby Twój garnitur wyglądał szykownie i z klasą, załóż do niego białą koszulę. Uzyskasz w ten sposób nieziemski efekt. Dodatkowo, użyj czerwonej szminki, która będzie wisienką na torcie oraz doda  odrobinę pikanterii. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here