Idziemy do fryzjera, który robi nam piękne loki, włosy mamy kręcone i wyglądamy super. Niestety wracamy do domu i jutro rano efektu już nie ma takiego, jaki byśmy chciały. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Nie pozostaje nam nic innego jak zacząć stosować specjalną piankę do włosów. Wszystkie panie, które kręcą włosy albo robią trwałą powinny właśnie taką piankę mieć w swoim posiadaniu. Nie może to być byle, jaka pianka, a taka, która składem jest dopasowana do naszych włosów i do efektów, jakie chcemy uzyskać.

W sprzedaży znajdziemy piankę nabłyszczająca do naszych loków. Jest to pianka uniwersalna, która spisuje do każdego typu włosów, a zatem bez żadnego ryzyka można ją wybrać i stosować. W swoim składzie ma specjalne substancje, które bardzo dobrze działają na nabłyszczenie i dlatego efekt jest tak ciekawy. Jeśli zależy nam na błyszczących włosach to już wiemy, co można zastosować. Kolejnym rodzaje pianki do loków, jakie są w sprzedaży jest pianka wygładzająca.

Te osoby, które mają lekko falujące włosy i nie chcą im się układać mogą właśnie taką piankę zastosować. Od tej pory układanie czy rozczesywanie włosów będzie o wiele łatwiejsze. Jeśli chciałybyśmy wzmocnić jeszcze ten super efekt to można coś pomyśleć o zastosowaniu lakieru do włosów. Trzeba robić wszystko żebyśmy mogły wyglądać rewelacyjnie i żeby nasze loki były super. Mając taką piankę jesteśmy bardzo dobrze przygotowane i nic nie jest w stanie nam przeszkodzić w tym żebyśmy miały bardzo ładne włosy.

Inne rodzaje pianek

W sprzedaży znajdziemy piankę średnią. Jest to pianka przeznaczana do podkreślenia naszej fryzury. Jest delikatna i nie jest dobrym rozwiązaniem gdybyśmy na swojej głowie chciały zrobić irokeza. Trzeba, zatem dokładnie czytać przeznaczenie takiej pianki żebyśmy później nie miały do kogoś pretensji. To my kupujemy i musimy wiedzieć, co to jest. Dla osób, które chcą mieć irokeza idealnie nadaje się pianka mocna. Przy skomplikowanych fryzurach nie ma sobie równych, co ciekawe będzie też odporna na działanie deszczu, śniegu, a nawet wiatru.

Krótko mówiąc nic nie jest w stanie jej ruszyć. Udając się do drogerii można będzie znaleźć dokładnie taki rodzaj pianki do włosów, jaki jest nam potrzebny. Nie ma znaczenia czy mamy proste włosy czy mocno kręcone. Jeśli chcemy uzyskać super efekt to bez pianki do włosów nam się może to nie udać. Jedyne, co musimy u zrobić to szukać tak długo odpowiedniej pianki aż wreszcie nam się to uda i będziemy mogły wyglądać tak jak sobie to wymarzyłyśmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here