Pozabankowe pożyczki dostępne przez internet cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Dzięki nim możemy uzyskać wsparcie finansowe niemalże od zaraz – bez skomplikowanych formalności. O czym powinniśmy pamiętać przy korzystaniu z takiej oferty?

Po pożyczkę można udać się nie tylko do banku. Oferty pozabankowe są obecnie równie kuszące, dlatego sięgamy po nie coraz częściej. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną ofertę i złożymy swój wniosek, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii.

Maksymalna kwota pożyczki

Chociaż firma pożyczkowa może reklamować się, że oferuje bardzo wysokie kwoty pożyczek, to jednak jako nowy klient nie zawsze mamy szansę z nich skorzystać.

Przykładowo, pożyczka pozabankowa przez internet od kokos.pl pozwala na uzyskanie kwoty 10 000 złotych bez ograniczeń, ale niektóre firmy pożyczkowe stosują limity wynoszące nawet mniej niż połowę tej kwoty dla nowych klientów.

Koszty pożyczki

Aby pożyczka pozabankowa nie kosztowała nas zbyt dużo, powinniśmy zawsze zapoznać się z wszystkimi kosztami pożyczkowymi. Zaliczają się do nich nie tylko oprocentowanie, ale też prowizja, opłaty przygotowawcze i inne wydatki.

Aktualnie większość firm pożyczkowych udostępnia swoim klientom kalkulatory pożyczkowe, za pomocą których można szybko obliczyć koszt pożyczki. Zwróćmy także uwagę na koszty pojawiające się przy braku spłaty pożyczki w terminie.

Warunki pożyczki

Fakt, że mamy do czynienia z pożyczką pozabankową, nie oznacza, że może otrzymać ją każdy. Pożyczki te także posiadają określone warunki do spełnienia, dlatego warto zapoznać się z nimi przed skorzystaniem z oferty.

Wiarygodność firmy pożyczkowej

Nie możemy zapominać o tym, jak duże znaczenie ma także wiarygodność firmy pożyczkowej, do której chcemy się zwrócić. Firma ta powinna być godna zaufania i mieć pozytywne opinie od klientów – najłatwiej można sprawdzić to przez internet.

Potrzebna szybka gotówka? Rozwiązaniem jest pożyczka pozabankowa przez internet od kokos.pl. Wniosek można złożyć już teraz na stronie internetowej firmy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here