Malowanie paznokci zajmuje nam sporo czasu, dlatego chcemy żeby ten efekt długo się utrzymywał. Sukcesem w tej sytuacji są suche paznokcie, a my mamy dzieci albo inne obowiązki i nie możemy zbyt długo nic nie robić. Takie sytuacje ma wiele osób, a dzisiaj to jest ciągle spotykane, bo na nic nie mamy czasu. Mamy telefony, na których trzeba pisać i wtedy nie możemy mieć niewysuszonych paznokci. Jeśli tak się stanie to ślady będą na ekranie telefonu, a to nie oznacza dla nas nic dobrego.

Czym suszyć?

Można będzie suszyć zwykła suszarką. Wiele kobiet z tej metody korzysta, ale tutaj trzeba uważać. Na co konkretnie? Czym będziemy suszyć? Na pewno chcemy użyć do suszenia gorącego powietrza i tutaj jest błąd. Nie ma, co kierować gorącego powietrza na lakier, bo wtedy powstaje odwrotna reakcja niż się tego spodziewamy. Zimne powietrze to jest właśnie to, czego szukamy i na to trzeba zwrócić uwagę.

W profesjonalnych salonach kosmetycznych właśnie takie suszarki są dostępne dla klientów. Można również wykorzystać lód do suszenia paznokci. Wystarczy wziąć małą miseczkę z zimną wodą i wrzucić tam kostki lodu. Pomalowane paznokcie zanurzamy na minutę i od raz będzie widać efekt. Zimno wzmocni twardość naszych paznokci.

Co jeszcze można zrobić?

Wiele kobiet się spieszy, dlatego chcą od razu położyć kilka warstw na raz i to jest właśnie problem. Jeśli będziemy nakładać cienką warstwę to wtedy szybciej może to wyschnąć. Tutaj działanie jest dokładnie takie samo jak w przypadku farby. Im więcej i grubiej tym dłużej trzeba czekać aż wyschnie, dlatego trzeba się zastanowić czy mamy czas na kilka warstw czy od razu robimy jedną i czkamy aż wyschnie.

malujemy paznokcie

Jeśli nie będziemy czekały do końca i coś zaczniemy robić pomalowanymi paznokciami to lakier zejdzie i będzie wielki problem. Pracę trzeba będzie zacząć od samego początku. Dla kobiet, które na nic nie mają czasu można polecić utwardzacze. Jest ich sporo na rynku, dlatego znajdziemy coś dla siebie.

Piękne paznokcie

Marzeniem wielu z nas jest mieć ładne i zadbane paznokcie. Pamiętajmy, że samo ich pomalowanie to nie wszystko, bo trzeba jeszcze o nie dbać. Wtedy całość będzie się komponowała bardzo dobrze i my będziemy zadowolone. Istotny do uzyskania efektu jest kolor lakieru. Wybieramy to, co nam się podoba i jest dopasowane do nas samych. Nie każda z nas musi mieć wyzywające kolory na paznokciach, ale też nie każda musi stawiać na coś bardzo nudnego.

Istotne będzie również to, z jakiego lakieru korzystamy. To ma ogromne znaczenie dla nas żeby to był lakier wysokiej klasy. Wtedy to od razu widać, bo taki lakier o wiele ładniej pokrywa nasze paznokcie i jest trwalszy. Warto, zatem wybrać więcej pieniędzy na lakier i wtedy przyłożyć się malowania oraz suszenia. Dzisiaj mężczyźni dużo uwagi przykładają do paznokci kobiet. Takie mamy czasy, dlatego trzeba się do tego dostosować. Najważniejsze jest to żeby ładnie wyglądać, dlatego szukajmy swojego stylu i wtedy będziemy z siebie zadowolone i będziemy ładniej wyglądać.

Szukamy porad o paznokciach

Można dzisiaj znaleźć porady w Internecie, ale można też przypatrzeć się, co robią profesjonalne kosmetyczki. Pytajmy również naszych znajomych, co wybierają żeby uzyskać bardzo dobry efekt i żeby lakier szybko zasechł na paznokciach. Niektóre porady są proste, ale za to bardzo skuteczne. Wystarczy w domu włączyć wentylator i przy nim suszyć paznokcie. Problemem jest często nieprzyjemny zapach lakieru, ale wszystkiego się nie da wyeliminować, dlatego trzeba się cieszyć, że w ogóle możemy z tego skorzystać i możemy upiększyć swoje paznokcie.

paznokcie

Paznokcie malujemy od młodych lat, dlatego jeśli jeszcze nie mamy opanowane techniki ich suszenie to trzeba to szybko naprawić. Jedno jest pewne ze wszystkich porad, jakie znajdziemy wynika jasno, że nie suszymy ciepłym powietrzem, a zatem chuchanie na paznokcie z bliska nie ma sensu. Możemy sobie tylko zaszkodzić, a przy okazji jeszcze się trzeba będzie tego wszystkiego nawdychać, a przecież nie o to nam chodzi, dlatego szukajmy rozwiązań praktycznych i bardzo skutecznych w działaniu.

Same widzimy, że szybko dowiemy się jak szybko wysuszyć paznokcie i będziemy mogły to dalej już stosować. Wszystkiego się można nauczyć, dlatego im wcześniej się tym tematem zainteresujemy tym szybciej to opanujmy i będziemy z siebie bardzo zadowolone. Nasze paznokcie dzięki tym metodom będzie wyglądały bardzo dobrze, a my przez to będziemy prezentowały się jeszcze lepiej. Na pewno każda z nas ma dokładnie taki sam cel i na pewno uda się go jej osiągnąć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here